Planowany miot 2021

To był długo planowany miot. Część z was kontraktowała się z nami od kilkunastu miesięcy pytając o to kiedy pojawią się nowe szczenięta. Niestety sytuacja w kraju i na świecie w różnych dziedzinach determinuje nasze decyzje i dopiero teraz zdecydowaliśmy się na połączenie.

Okres planowania był bardzo ciekawy. Nawiązaliśmy wiele kontaktów za granicą, głównie w rodzimej dla Labradorów Wielkiej Brytanii ale też świetnie prosperujących hodowli psów pracujących w Szwecji. Nie chodziło nam o psy które tylko wizualnie będą spełniały nasze wymagania ale przede wszystkim będą miały potwierdzone wielopokoleniowe sukcesy w pracy polowej. Nasz wybór padł na czarnego psa z węgierskiej hodowli Blackthorn posiadającego bardzo imponujący rodowód oraz będącego sprawdzonym reproduktorem którego potomstwo udowodniło swoją przydatność zarówno jako psy pracujące w polu jak i psy ratownicze.

Ojciec: Blackthorn Untachable
https://www.blackthorngundogs.com/blackthorn-untouchable

HD-BB, ED-00, OCD free

PRA, RD, CAT Clear

PRA prcd: Clear

CNM: Clear

SD2: Clear

EIC: Clear

HNPK: Clear

Matka: Born From The Storm Action Dogs
https://actiondogs.eu/index.php/born-from-the-storm-action-dogs/

HD-A,

ED-0/0,

OCD free

Oczy czyste

Genetyka w trakcie testów. Wyniki będą wkrótce.

Rodowód miotu: https://www.k9data.com/fivegen.asp?ID=1124648

Nie prowadzimy kolejkowania w związku z tym wszystkie osoby które chcą mieć od nas szczeniaka proszone są o bezpośredni kontakt.