Kupuję szczeniaka

Decydując się na naszego szczeniaka…

 Zakładamy, że interesują Cię praca z psem, polowania, tresura, ratownictwo, sport. Tworzone przez nas kombinacje mają na celu stworzenie dobrych psów do pracy. Wszelakiej. Jeśli szczeniak ma  być szkolony w jakiejś konkretnej dziedzinie poinformuj nas o tym. Postaramy się dobrać  osobnika dla ciebie a jeśli uznamy, że żadne ze szczeniąt z miotu nie spełni Twoich warunków uczciwie o tym poinformujemy by uniknąć przyszłych rozczarowań.

Do hodowli wybieramy tylko zwierzęta rodzicielskie, które są zdrowe o prawidłowej budowie ciała i temperamencie, sprawdzone w pracy i stabilne. Kryjemy nasze suki tylko psami mającymi wybitne wyniki w pracy myśliwskiej.

Szczeniak jest hodowany zarówno w środowisku domowym, jak i wśród reszty naszego stada, znajomych i współpracowników aby  przyzwyczaił się do spędzania czasu z ludźmi i pod ich wpływem.

Nasze szczenięta są oczywiście zaszczepione, zbadane przez lekarza weterynarii, odrobaczone i zarejestrowane w Związku Kynologicznym w Polsce. Wszystkie otrzymują niezbędne dokumenty. Szczenięta otrzymują również zapas karmy na najbliższe dwa miesiące oraz stosowną wyprawkę.

Wymagamy, aby szczeniak miał prześwietlenia biodrowe i łokciowe w wieku od 12 do 18 miesięcy i sprawdzone oczy w wieku dwóch lat. Dzieje się tak, abyśmy mogli śledzić nasze potomstwo, a tym samym oceniać naszą pracę hodowlaną.

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojego szczeniaka Action Dogs i że szczeniak rozwinie się w Twojego kolegę z pracy, lojalnego przyjaciela i członka rodziny.

Zawsze możesz zadzwonić i zapytać nas, gdy podczas dorastania psa napotkasz problem.

Nie wiemy wszystkiego – ale możemy dać dobrą radę lub dwie!