O nas

Postanowienie o pierwszym miocie przyszło wraz z wiekiem naszej najstarszej suki Kiry. Chcieliśmy psa który tak jak ona będzie miała chęć do pracy oraz fizyczne warunki do jej wykonywania. Niestety w tamtym czasie na polskim rynku nie było psów które spełniałyby nasze założenia więc postanowiliśmy, że najlepszą opcją będzie korzystając z pomocy doświadczonego hodowcy wybrać odpowiedniego psa jako ojca szczeniąt i samemu wyhodować następne pokolenie.. Tak pojawił się u nas miot „B” a wraz z nim Burza i Bryza.
Dziś również głównym powodem dla pojawieniu się kolejnego miotu jest chęć pozyskania kolejnych psów które będą pracować i z każdego miotu potencjalnie poszukujemy szczeniąt dla siebie dlatego mioty będą pojawiać się nie regularnie. Postaramy się informować o miotach gdzie nasze psy będą reproduktorami. Być może kiedyś poświęcimy temu osoby dział na stronie.
Psy i szczenięta spędzają czas razem z nami, zarówno gdy odpoczywamy jak i gdy trenujemy. Szczenięta odchowujemy w domu wraz z resztą stada wierząc że to właśnie w obrębie gatunku najszybciej przejmą zasady zachowania zarówno tego między sobą jak i porządku dnia w domu.